Ponad 100 kanałów HD w telewizji JAMBOX

Pierwsza w Polsce platforma telewizyjna z setką kanałów HD!

Sobótka, 25 listopada 2015 r. – Abonenci telewizji JAMBOX (telewizji oferowanej w sieci światłowodowej Greenfiber.pl) mają już do wyboru ponad 100 kanałów w jakości HD. JAMBOX wyprzedziła tym samym pozostałe platformy telewizyjne w Polsce pod względem liczby kanałów w wysokiej rozdzielczości.

W telewizji JAMBOX kanały HD są bezkompromisowej jakości. JAMBOX jako jedna z niewielu platform telewizyjnych nie poddaje sygnału otrzymanego od dostawców żadnej dodatkowej kompresji. JAMBOX oferuje kanały w oryginalnej najwyższej jakości otrzymywanej bezpośrednio od producentów kanałów – jest to jedna z zalet telewizji dostarczanej światłowodem wprost do domu Abonenta.

Ze względu na wysoką jakość obrazu, kanały w jakości HD są chętniej oglądane przez abonentów. HDTV charakteryzuje się zwiększoną rozdzielczością (większa liczba pikseli sprawia, że obraz na dużych ekranach jest bardziej szczegółowy) oraz transmisją obrazu w formacie 16:9, dzięki czemu można w pełni wykorzystać ekrany panoramiczne montowane w nowych telewizorach.

Abonenci telewizji JAMBOX mogą już dziś korzystać z ponad 250 kanałów (HD i SD).

Usługi telewizyjne pod marką JAMBOX są oferowane przez SGT S.A. oraz spółkę zależną Interaktywny Dom sp. z o.o. Wszystkie usługi są dostępne w sieci Greenfiber.pl.