O nas

Jesteśmy dostawcą internetu światłowodowego, telefonu stacjonarnego i telewizji cyfrowej na terenie gmin: Sobótka, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce. Za pośrednictwem naszej sieci korzysta blisko 20.000 użytkowników, z tendencją stale-wzrostową.

Dostarczamy najwyższej jakości dostęp do internetu, telefonu stacjonarnego oraz telewizję cyfrową HD. Zapewniamy Państwu najwyższe kompetencje, odpowiedzialną obsługę Klienta i innowacyjne technologie. Stale kształcimy się, żeby podążać za szybkim postępem w technologii. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię przesyłu informacji opartą o własne sieci światłowodowe. Nasze referencje to wiele tysięcy zadowolonych klientów, którzy korzystają z naszych usług.

W ostatnich latach zaangażowaliśmy się w budowę internetowych sieci optycznych opartych na technice światłowodowej, doprowadzonych wprost do każdego klienta. Zaczęliśmy od miasta Sobótka, budując od A do Z własną sieć teletechniczną wraz z siecią światłowodową obejmującą swym zasięgiem każdą jedną nieruchomość w miejscowości, umożliwiając tym samym wszystkim mieszkańcom dostęp do najszybszych usług multimedialnych. Przepustowość naszej sieci jest ograniczona jedynie urządzeniem abonenckim i obecnie wynosi aż 1000Mb/s na jednego użytkownika. Potencjał sieci światłowodowych jest więc ogromny. Dążymy do tego, aby wszystkie łącza abonenckie zmodernizować na nowoczesne łącza światłowodowe, dzięki którym mamy niepodważalną przewagę technologiczną nad rozwiązaniami proponowanymi przez inne firmy telekomunikacyjne.

Sieć GreenLan istnieje od roku 2001. Od początku świadczymy usługi w zakresie stałego dostępu do sieci Internet, zarówno dla firm, jak i klientów prywatnych. Wraz z upływem czasu rozwijał się nasz potencjał oraz zakres działania. Według statystyk Urzędu Komunikacji Elektronicznej z naszych usług dostępu do Internetu korzysta około 75% Internautów gminy Sobótka, co czyni nas największym dostawcą w regionie. Gwarantujemy dostęp o najwyższej jakości, a nasza oferta zawsze jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb Klientów. Zadowolenie i satysfakcja Klienta jest priorytetem w naszej działalności.

Wszystkim Abonentom życzymy jak najszybszego otwierania internetowych okien na komputerowy świat! Powodzenia!