Nagrody dla Abonentów GreenLan Fiber!

Wielki Konkurs GreenLan na 15-lecie istnienia sieci GreenLan został dzisiaj rozstrzygnięty!

Kto wygrał nagrody? Oto lista 15 szczęśliwców:

1. Pan K. Tomczuk z miejscowości Wojkowice za hasło reklamowe „GreenLan – zielone światło dla Twoich marzeń”. Gratulujemy wygranej 1000zł w gotówce!
2. Pan K. Markiewicz z miejscowości Łagiewniki za hasło reklamowe „Jeśli chcesz mieć dobrą sieć to GreenLan w domu musisz mieć”. Gratulujemy wygranej 1000zł w gotówce!
3. Pan Ł. Gwóźdź z miejscowości Jordanów Śląski za hasło reklamowe „GreenLan – najlepszy internet blisko Ciebie”. Gratulujemy wygranej 1000zł w gotówce!
4. Pan L. Łagos z miejscowości Sobótka za hasło reklamowe „Pewna sieć – chcę ją mieć – GreenLan”. Gratulujemy wygranej 1000zł w gotówce!
5. Pan P. Ubych z miejscowości Żórawina za hasło reklamowe „GreenLan – działamy lokalnie, łączymy globalnie”. Gratulujemy wygranej 1000zł w gotówce!
6. Pani A. Jagielska z miejscowości Sadków za hasło reklamowe „GreenLan – Twoja sieć w Twoim domu”. Gratulujemy wygranej 1000zł w gotówce!
7. Pani I. Wasiak z miejscowości Wysoka za hasło reklamowe „Jestem w GreenLanie i tak już zostanie!”. Gratulujemy wygranej 1000zł w gotówce!
8. Pani M. Balska z miejscowości Sulistrowice za hasło reklamowe „GreenLan – więcej niż łączy”. Gratulujemy wygranej 1000zł w gotówce!
9. Pani M. Frączyk z miejscowości Kondratowice za hasło reklamowe „GreenLan tu, GreenLan tam, z GreenLan zawsze dobrze mam”. Gratulujemy wygranej 1000zł w gotówce!
10. Publiczne Przedszkole z miejscowości Mietków za hasło reklamowe „GreenLan – wczoraj, dziś i jutro”. Gratulujemy wygranej 1000zł w gotówce!
11. Pan B. Bruder z miejscowości Jordanów Śląski za hasło reklamowe „Z nami w przyszłość!”. Gratulujemy wygranej 1000zł w gotówce!
12. Pan M. Glinka z miejscowości Karwiany za hasło reklamowe „GreenLan Fiber – szybciej niż myślisz”. Gratulujemy wygranej 1000zł w gotówce!
13. Pan Ł. Zyder z miejscowości Kąty Wrocławskie za hasło reklamowe „Łączymy z prędkością światła”. Gratulujemy wygranej 1000zł w gotówce!
14. Pan E. Pasierski z miejscowości Siedlakowice za hasło reklamowe „GreenLan – lokalny dostawca globalnych możliwości”. Gratulujemy wygranej 1000zł w gotówce!
15. Pan A. Rybakiewicz z miejscowości Pustków Żurawski za hasło reklamowe „Jestem tu, jestem tam, z GreenLan wszędzie łączność mam”. Gratulujemy wygranej 1000zł w gotówce!

 

Wszystkim zwyciężcom oraz uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za nadesłane hasła oraz udział w konkursie.

Po odbiór nagród pieniężnych właściciel sieci GreenLan zaprasza  laureatów konkursu w dniu 4 lutego 2017 r. (w sobotę) w Sobótce w naszym Biurze Obsługi Klienta GreenLan (tel. 71 711 71 00) w godzinach od 12:00 do 12:15. Nagrody czekają na miejscu. Do zobaczenia, serdecznie zapraszamy!